



790 ₴
Стильна, зручна та міцна брезентова сумка на плече Gold be! Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині є кишеня на блискавці. Спереду під клапаном є три кишені, дві з яких на блискавці. У клапані також є кишеня на блискавці. Ззаду сумки кишеня на блискавці, з боків кишені. Регульована по довжині шлейка на плече, завширшки 5 см..
| Ширина | 29 см. |
| Висота | 28 см. |
| Глибина | 13 см. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Особливості | Довжина ременя регулюється. |