






1 090 ₴
Рюкзак Голдби 703 чорний брезентовий чоловічий

Брезентовий рюкзак Gold Be 703 чорний підходить для навчання, занять спортом, а так само для жорсткої експлуатації по перенесенні гранично важких вантажів. Наприклад для полювання, риболовлі, можна брати з собою на дачу і навіть переносити різного роду інструменти. Він витримає все. Рюкзак дуже міцний і надійний, зшитий з щільної тканини (брезенту), вологостійкий. Такий рюкзак - прекрасне рішення для людей, чия сфера діяльності пов'язана з транспортуванням невеликих але важких предметів. Брезентовий рюкзак відрізняється особливою міцністю і хорошою зносостійкістю. Модель Gold Be! 703 - відмінна річ для багатоцільового використання і може бути застосовна для самих різних цілей. Про це свідчать позитивні відгуки наших покупців.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Be |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 16 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | Міський |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Грудна стяжка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Два основних відділу, Всередині кишеня на блискавці, Бічні кишені на гумці, Спереду дві кишені, одна з них на блискавці., Блискавка на головному відділенні з двома бігунками |